KONTAKT

Man er altid velkommen til at komme forbi vores kontor og showroom i den gamle kapselfabrik i Valby til en snak om ønsker og idéudvikling i forhold til tilblivelsen af ens individuelle betongulv eller designløsning. 

Ring gerne i forvejen, da vi ikke har faste åbningstider.

Kontor & ShowroomKontakt
OL Gulve ApS
Carl Jacobsens Vej 16, dør 50-51
2500 Valby
Danmark
Tlf: +45 25500999
Mandag – fredag mellem kl. 07-15
Mail: info@olgulve.dk
CVR: 29610452
EAN nr.: 5790002391040

Ole Thomsen
Medejer & Salgschef
+45 20305648
ole@olgulve.dk

Lars Mørch
Medejer & Økonomichef
+45 30702652
lars@olgulve.dk

Michael Reimer-Hansen
Produktchef
+45 52178877
mrh@olgulve.dk

Calle Nielsen
Projektchef
+45 92909004
calle@olgulve.dk

Mads Thyrrestrup
PR & Marketing
+45 26289860
mads@olgulve.dk

Flemming Kofoed
Projektleder, Gulvspartel
+45 26156130
flymo@olgulve.dk

Michael Helvig
Projektleder, Lydgulve
+45 26232190
michael@olgulve.dk

Kenneth Helvig
Projektleder, Komfort- og Varmegulve
+45 53643626
kenneth@olgulve.dk

Nicolai Helvig
Projektleder, Industri- og Designgulve
+45 24446170
nicolai@olgulve.dk
@