KONTAKT OL GULVE

Hos OL Gulve sætter vi en ære i at skabe unikke betongulve samt funktionelle og tidløse interiørdesigns under linjen Raw Surface. Vi går ind til et hvert projekt med den holdning, at ingen opgaver er ens.

Vi værdsætter en tæt og personlig dialog med vores kunder og samarbejdspartnere, eftersom det er vores erfaring, at dette giver det bedste resultat og den største tilfredshed for alle parter.

Man er altid velkommen til at komme forbi vores værksted og showroom i Carlsbergs gamle kapselfabrik i Valby til en snak om ønsker og idéudvikling i forhold til tilblivelsen af ens individuelle betongulv eller designløsning. 

Ring gerne i forvejen, da vi ikke har faste åbningstider. 

OL GULVE HOLDER FERIELUKKET I UGE 29 & 30

Hovednummer: 25500999 mandag – fredag mellem kl. 07-16.
Ellers opfordrer vi til at man sender en mail til info@olgulve.dk

Adresser

Værksted & ShowroomAdministration
OL Gulve ApS
Carl Jacobsens Vej 16, dør 50-51
2500 Valby
Danmark
OL Gulve ApS
Hædersdalvej 46
2650 Hvidovre
Danmark
CVR: 29610452

Ansatte



Ole Thomsen
Medejer & Salgschef
+45 20305648
ole@olgulve.dk


Lars Mørch
Medejer & Økonomichef
+45 30702652
lars@olgulve.dk


Michael Reimer-Hansen
Produktchef
+45 52178877
mrh@olgulve.dk


Mads Thyrrestrup
PR & Marketing
+45 26289860
mads@olgulve.dk


Michael Helvig
Projektleder, Industri- & Designgulve
+45 26232190
michael@olgulve.dk


Johnny Roikjer-Lauritsen
Projektleder, Undergulve
+45 22173641
johnny@olgulve.dk


Roy Madsen
Projektleder, Kunststofgulve
+45 26837918
roy@olgulve.dk


Michaell Jacobsen
Montør
+45 31402233
michaell@olgulve.dk


Nicolai Helvig
Montør
+45 24446170
nicolai@olgulve.dk


Jens Thomsen
Montør
+45 30140122
jens@olgulve.dk
@