KONTAKT OL GULVE

Hos OL Gulve sætter vi en ære i at skabe funktionelle og unikke betongulve samt tidsløse interiørdesigns. Vi går ind til et hvert projekt med den holdning, at ingen opgaver er ens.

Vi værdsætter en tæt og personlig dialog med vores kunder og samarbejdspartnere, eftersom det er vores erfaring, at dette giver det bedste resultat og den største tilfredshed for alle parter.

Man er altid velkommen til at komme forbi vores kontor og showroom i den gamle kapselfabrik i Valby til en snak om ønsker og idéudvikling i forhold til tilblivelsen af ens individuelle betongulv eller designløsning. 

Ring gerne i forvejen, da vi ikke har faste åbningstider. 

Hovednummer: 25500999 mandag – fredag mellem kl. 07-16.
Ellers opfordrer vi til at man sender en mail til info@olgulve.dk

Adresser

Kontor & ShowroomAdministration
OL Gulve ApS
Carl Jacobsens Vej 16, dør 50-51
2500 Valby
Danmark
OL Gulve ApS
Hædersdalvej 46
2650 Hvidovre
Danmark
CVR: 29610452

Ansatte



Ole Thomsen
Medejer & Salgschef
+45 20305648
ole@olgulve.dk


Lars Mørch
Medejer & Økonomichef
+45 30702652
lars@olgulve.dk


Michael Reimer-Hansen
Produktchef
+45 52178877
mrh@olgulve.dk


Mads Thyrrestrup
PR & Marketing
+45 26289860
mads@olgulve.dk


Michael Helvig
Projektleder, Lydgulve
+45 26232190
michael@olgulve.dk


Johnny Roikjer-Lauritsen
Salgskonsulent
+45 22173641
johnny@olgulve.dk


Roy Madsen
Projektleder, Kunststofgulve
+45 26837918
roy@olgulve.dk


Flemming Kofoed
Projektleder, Gulvspartel
+45 26156130
flymo@olgulve.dk


Nicolai Helvig
Projektleder, Industri- og Designgulve
+45 24446170
nicolai@olgulve.dk


Kenneth Helvig
Projektleder, Komfort- og Varmegulve
+45 53643626
kenneth@olgulve.dk


Jens Thomsen
Surface - Salg & Projektledelse
+45 30140122
jens@olgulve.dk


Christian Holdt Elley
Surface - Administration
+45 40326013
christian@olgulve.dk


Simon Hansen
Montør
+45 31426568
simon@olgulve.dk


Asger Thomsen
Montør
+45 20930170
asger@olgulve.dk
@