KONTAKT

Man er altid velkommen til at komme forbi vores kontor og showroom i den gamle kapselfabrik i Valby til en snak om ønsker og idéudvikling i forhold til tilblivelsen af ens individuelle betongulv eller designløsning. 

OL Gulve holder ferielukket i uge 29 & 30

Ring gerne i forvejen, da vi ikke har faste åbningstider. 

Hovednummer: 25500999 mandag – fredag mellem kl. 07-16.
Ellers opfordrer vi til at man sender en mail til info@olgulve.dk

Adresser

Kontor & ShowroomAdministration
OL Gulve ApS
Carl Jacobsens Vej 16, dør 50-51
2500 Valby
Danmark
OL Gulve ApS
Hædersdalvej 46
2650 Hvidovre
Danmark
CVR: 29610452

Ansatte



Ole Thomsen
Medejer & Salgschef
+45 20305648
ole@olgulve.dk


Lars Mørch
Medejer & Økonomichef
+45 30702652
lars@olgulve.dk


Michael Reimer-Hansen
Produktchef
+45 52178877
mrh@olgulve.dk


Mads Thyrrestrup
PR & Marketing
+45 26289860
mads@olgulve.dk


Michael Helvig
Projektleder, Lydgulve
+45 26232190
michael@olgulve.dk


Johnny Roikjer-Lauritsen
Salgskonsulent
+45 22173641
johnny@olgulve.dk


Roy Madsen
Projektleder, Kunststofgulve
+45 26837918
roy@olgulve.dk


Flemming Kofoed
Projektleder, Gulvspartel
+45 26156130
flymo@olgulve.dk


Nicolai Helvig
Projektleder, Industri- og Designgulve
+45 24446170
nicolai@olgulve.dk


Kenneth Helvig
Projektleder, Komfort- og Varmegulve
+45 53643626
kenneth@olgulve.dk


Jens Thomsen
Montør
+45 30140122
jens@olgulve.dk


Christian Holdt Elley
Montør
+45 40326013
christian@olgulve.dk


Simon Hansen
Montør
+45 31426568
simon@olgulve.dk


Asger Thomsen
Montør
+45 20930170
asger@olgulve.dk


Garnon Semsermboon
Montør
+45 28368236
garnon@olgulve.dk


Ioana Bucsoiu
Montør
+45 71652687
ioana@olgulve.dk


Lucas Ramkilde
Montør
+45 42769696
lucas@olgulve.dk


Jan Hansen
Montør
+45 26254423
jan@olgulve.dk


Zach Veltung
Montør
+45 42400357
zack@olgulve.dk
@